Gabinet kosmetyczny Gabinet fryzjerski Gabinet kosmetyczny
Kosmetyka

Zapraszamy do naszego Salonu Kosmetycznego w Gnieźnie. Chcemy zaoferować Państwu bogaty wybór zabiegów kosmetycznych, które przez szereg lat proponujeny naszym Klientom, jak również nowoczesne rozwiązania w dziedzinie kosmetyki.

Więcej informacji o oferowanych przez nas zabiegach kosmetycznych znajdą Państwo tu:Gabinet Kosmetyczny Gniezno.

Fryzjerstwo

Zapraszamy do salonu Studio Urody w Gnieźnie. Proponujemy pełen wachlarz usług fryzjerskich. Oferujemy fachową pomoc w zakresie doboru fryzur oraz porady dotyczące pielęgnacji włosów

Więcej informacji znajdą Państwo tu:Gabinet Fryzjerski Gniezno.

Promocje

W tym miejscu można sprawdzić aktualne promocje w naszym gabinecie.

Aktualnie mamy do zaoferowania karnety promocyjne:

W dziale kosmetycznym dziesiąta wizyta gratis, natomiast w dziale fryzjerskim siódma.

Kosmetyka

100% AKTYWNA WITAMINA C AA2G

Przeznaczona szczególnie do pielęgnacji skóry ziemistej, naczyniowejpozbawionej witalności. Zabieg redukujący zmarszczki, poprawiający koloryt skóry, działający antyoksydacyjnie, rozjaśniający przebarwienia.

CLARENA ACID LINE

Acid Anti Rosacea 40 % Ph 2,2 – jest to bioaktywne serum przeciw trądzikowi różowatemu w którego skład wchodzi kwas azelainowy, który blokuje proces melanogenezy, kwas laktobionowy działający nawilżająco, oraz kwas glukonolaktonowy zmniejszający rumień. Zabieg ten jest kierowany dla osób mających problem z cerą naczyniową, borykających się z rumieniem i podrażnieniem.


Fryzjerstwo

Serdecznie zapraszamy na nowości w Salonie fryzjerskim!

NOWOŚĆ!!!

W naszym salonie korzystamy z nowej linii profesjonalnych farb firmy „ARTEGO”, która oferuje bogatą gamę modnych kolorów, oraz daje gwarancje długo utrzymującego się o niesamowitym połysku koloru na włosach. Dodatkowym atutem jest duża możliwość mieszania kolorów ze sobą co daje oryginalny i niepowtarzalny kolor dobrany indywidualnie do każdego klienta.

OFERUJEMY KONKURENCYJNE CENY NA NASZE USŁUGI

• Pasemka, baleyage, modelowanie, nawilżanie

• zabieg prostujący Global Keratin który odbuduje , nawilży i sprawi, że dotykanie oraz układanie włosów będzie prawdziwą przyjemnością.


Upominkowe bony

Bon upominkowy naszego Gabinetu Kosmetycznego       Dla każdego: podaruj relaks, odprężenie i regenerację. Eleganckie zaproszenie upominkowe na zabiegi do Studia Urody SUNLINE to z pewnością oryginalny prezent. Możesz wybrać sposób oferowanych zabiegów.
      Nasz Gabinet Kosmetyczny i Fryzjerski posiada także w ofercie znane z innych branż bony wartościowe, które pozwalają pozostawić decyzję wyboru osobie obdarowanej.


Karnety

      Każdy nasz klient otrzymuje także karnet, który posiada wizytę premiowaną.
      W dziale kosmetycznym dziesiąta wizyta gratis, natomiast w dziale fryzjerskim siódma.


KOSMETYKA

Karnet do gabinetu kosmetycznego

FRYZJERSTWO

Karnet do gabinetu fryzjerskiego

KOSMETYKA

Karnet do gabinetu kosmetycznego

Zapraszamy do korzystania z promocji